In het Stadsmuseum Harderwijk exposeert Karel Hoenderdos
In het Stadsmuseum Harderwijk exposeert Karel Hoenderdos Karel Hoenderdos

Karel Hoenderdos exposeert in Stadsmuseum Harderwijk met kleurrijke schilderijen, gratis te bezoeken

28 juni 2023 om 10:30 Kunst

HARDERWIJK In het Stadsmuseum Harderwijk exposeert Karel Hoenderdos, alias KARL, met modern kleurrijke schilderijen. Hij hanteert een strakke stijl van lijnen en vlakken, met herkenbare motieven en onderwerpen. Het levert unieke beelden op die optimisme en hoop uitstralen.

Voor Karel Hoenderdos is kunst een streven naar schoonheid, eenvoud en herkenning van de wereld om ons heen.

De expositie ‘Kom op Kleur!’ is een uitnodiging aan het publiek om te genieten van de levendige kunstwerken van Karel Hoenderdos. De belangstelling en de waardering voor de expositie is bijzonder, een groot aantal werken hebben inmiddels een nieuwe eigenaar gevonden. De expositie is nog tot en met 23 juli te zien op de gratis toegankelijke begane grond van het Stadsmuseum.

De combinatie met de tentoonstelling van Jan van Haasteren is heel passend, het zorgt in alle zalen van het museum voor blije gezichten.

Hoenderdos hanteert een strakke stijl van lijnen en vlakken
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie