
Popschool Harderwijk start muzieklessen voor volwassenen
21 september 2026 om 12:00 OnderwijsHARDERWIJK Popschool Harderwijk biedt volwassenen de mogelijkheid om op latere leeftijd te beginnen met het maken van muziek. Met het programma Laatbloeiers Gitaar kunnen volwassenen zonder ervaring kennismaken met gitaarspelen.
De lessen zijn bedoeld voor mensen die al langere tijd graag muziek willen leren maken, maar daar nog niet aan zijn begonnen. Ook wie al een gitaar heeft maar deze weinig gebruikt, kan deelnemen. Tijdens de groepslessen wordt aandacht besteed aan de basis van het gitaarspelen en de toepassing daarvan in bekende liedjes.
De lessen worden in groepsverband gegeven en hebben een informeel karakter. Er wordt gekeken naar wat deelnemers leuk vinden om te spelen en op welke manier de lessen daarbij aansluiten. De groepsvorm kan daarnaast een alternatief zijn voor volwassenen die de stap naar individuele muzieklessen te groot vinden.
Naast Laatbloeiers Gitaar is er de Laatbloeiersband. Deze is bedoeld voor volwassenen die al een instrument bespelen en graag ervaring willen opdoen in een band. Het traject bestaat uit acht repetities waarin wordt gewerkt aan een repertoire, waarna de band kan optreden.
Laatbloeiers Gitaar start donderdag 29 oktober. De Laatbloeiersband begint dinsdag 27 oktober. Inschrijven en meer informatie zijn te vinden via www.popschoolharderwijk.nl/lesaanbod/laatbloeiers/.
















