
‘Klanten willen geen gedoe’
4 september 2023 om 12:27 WonenHARDERWIJK Bij Cre8kitchen, Vloerenwarenhuis en Badkamerwarenhuis vinden ze één ding erg belangrijk: klanten van A tot Z ontzorgen. Dat begint al als een klant de showroom binnenkomt.
,,Soms weten klanten al goed wat ze willen, maar vaak ook niet”, vertelt eigenaar Gijs Hoeve. ,,We bespreken wat ze belangrijk vinden en laten vervolgens meerdere opties zien. We tekenen een nieuwe keuken of badkamer altijd eerst uit in ons 3D-ontwerpprogramma. Op deze manier komen we eigenlijk bijna altijd tot iemands droomkeuken en/of -badkamer. Een keuken bouwen we daarna letterlijk op in onze showroom, zodat klanten direct een goed beeld krijgen van hun nieuwe keuken. Dit concept is vrij uniek binnen de keukenbranche, maar we merken dat klanten dit erg waarderen!”
Indien gewenst kunnen wij alles regelen
GOED OP ELKAAR AFGESTEMD ,,Doordat wij zowel de keuken, de vloer als de badkamer kunnen verzorgen, heeft een klant altijd maar te maken met één aanspreekpunt en planning. Hierdoor kan alles goed op elkaar afgestemd worden. En dit is belangrijk, want klanten willen geen gedoe. Indien gewenst kunnen wij verder alles regelen: van het demonteren van de oude keuken of badkamer tot en met het plaatsen van de nieuwe. Tijdens de werkzaamheden hebben klanten ook maar één aanspreekpunt. Dit zorgt ervoor dat er geen ruis op de lijn is en de werkzaamheden ook worden uitgevoerd zoals besproken. Natuurlijk is er altijd ruimte voor vragen of overleg. We informeren zelf ook regelmatig of alles naar wens verloopt. Ook dat is ontzorgen!”
ZEER BREED ASSORTIMENT Het Vloerenwarenhuis heeft een zeer breed assortiment aan kwaliteitsvloeren, van vinyl en laminaat, tot tegels en PVC. Hierdoor kan het lastig kiezen zijn. Gijs: ,,Het is belangrijk om eerst te bepalen welk materiaal het beste bij iemand past. Iedere vloersoort heeft namelijk zijn eigen voor- en nadelen. Wij helpen graag bij het maken van de juiste keuze. Hebben klanten hun droomvloer eenmaal gevonden, dan regelen wij de rest. Onze vakmensen hebben jarenlange ervaring in het leggen van vloeren en zorgen ervoor dat ze snel van hun nieuwe vloer kunnen genieten. Wij kunnen onze klanten stap voor stap begeleiden naar hun nieuwe keuken, vloer en/of badkamer. En in onze showroom kun je ook altijd terecht voor inspiratie of een vrijblijvend adviesgesprek!”

















