De fractie van Harderwijk Anders heeft vragen gesteld over het Hanzejaar.
De fractie van Harderwijk Anders heeft vragen gesteld over het Hanzejaar. Pixabay

Harderwijk Anders hoopt op meer aandacht voor het Hanzejaar: ‘Waarom is zichtbaarheid minimaal?’

19 april 2023 om 09:00 Politiek

HARDERWIJK Het Hanzejaar mag in Harderwijk geopend zijn, de fractie van Harderwijk Anders vindt dat hiervoor te weinig aandacht is op de website van Heerlijk Harderwijk. Tot 31 maart was hierover weinig tot niets te vinden over het Hanzejaar. 

De partij vindt dat wanneer je het jaar economisch wilt verzilveren de verwachtingen van gasten ook moet inlossen. Ook op de website van hotels vindt de partij nauwelijks informatie over de Hanzedagen of arrangementen voor bezoekers. De partij wil weten waarom de zichtbaarheid van het iconisch Hanzejaar minimaal is te vinden op HeerlijkHarderwijk.nl en waarom de Uitagenda van het Hanzejaar 2023 nog niet volledig op deze website is opgenomen. Ook wordt gevraagd of toeristische attracties als het Dolfinarium, het Klimpark en Kok Experience voldoende bij de organisatie en het uitdragen van het Hanzejaar zijn betrokken en hoe het komt dat er nauwelijks aandacht voor het Hanzejaar is bij verblijfslocaties. 

Tot slot wordt aangegeven dat het jaar nog niet voorbij is en vraagt men om die reden wat er kan worden gedaan het Hanzejaar alsnog breed onder de aandacht te brengen.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie