
Gemeente Harderwijk zoekt coördinator om te voorzien in behoefte rondom netcongestie
25 december 2024 om 13:00 PolitiekHARDERWIJK Binnen de gemeente Harderwijk is er een grote behoefte aan meer inzicht hoe om te gaan met de netcongestie. De nieuw aan te stellen coördinator moet de komende periode kansen, problemen, initiatieven en betrokken partijen in kaart brengen.
Dat stelt wethouder Wilco Mazier naar aanleiding van vragen die waren gesteld in de raadscommissie maatschappij en middelen rond de aanstelling van een coördinator. Die moet tevens fungeren als aanspreekpunt en als verbinder binnen de organisatie en in lokale en regionale netwerken. Hierbij verspreidt de coördinator zoveel mogelijk kennis over dit onderwerp, zowel binnen- als buiten de organisatie.
Het doel is, zo geeft de wethouder aan, zoveel mogelijk – structurele – oplossingen te vinden en de gevolgen van de beperkte netcapaciteit te beperken.

















