,,Merel doet zich tegoed aan de rozijnen die we voor hem gestrooid hebben in onze tuin.
,,Merel doet zich tegoed aan de rozijnen die we voor hem gestrooid hebben in onze tuin." Ernst Bijkersma

Inzending zomerfotowedstrijd Harderwijker Courant: ‘Merel doet zich tegoed aan de rozijnen die we voor hem gestrooid hebben’

12 augustus 2024 om 10:00 Overig Zomerfotowedstrijd Harderwijker Courant

HARDERWIJK Tussen de gewone mailtjes door staan bijzonder veel inzendingen voor de zomerfotowedstrijd van de Harderwijker Courant, waarvoor dank. Ernst Bijkersma stuurde ook een foto in, die deze keer wordt uitgelicht.

,,Merel doet zich tegoed aan de rozijnen die we voor hem gestrooid hebben in onze tuin”, schrijft Ernst Bijkersma bij zijn inzending voor de zomerfotowedstrijd.

Wil je ook meedoen aan de zomerfotowedstrijd van de Harderwijker Courant? Gebruik dan deze link of druk op de oranje button rechts bovenaan de homepage.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie