
Inzending zomerfotowedstrijd Harderwijker Courant: ‘Mooi om te zien met hoeveel energie hij zijn werk deed’
9 augustus 2024 om 10:00 Overig Zomerfotowedstrijd Harderwijker CourantHARDERWIJK Tussen de overige mailtjes door staan bijzonder veel inzendingen voor de zomerfotowedstrijd van de Harderwijker Courant, waarvoor dank. Johan van Rosmalen stuurde ook een foto in, die deze keer wordt uitgelicht.
,,Tijdens onze wandeling op de heide bij Ermelo zagen we deze border collie met twee verschillende kleuren ogen en een tong die bijna de grond raakt. Hij was druk bezig om de schaapskudde bij elkaar te houden. Mooi om te zien met hoeveel energie hij zijn werk deed”, schrijft Johan van Rosmalen bij zijn inzending voor de zomerfotowedstrijd.
Wil je ook meedoen aan de zomerfotowedstrijd van de Harderwijker Courant? Gebruik dan deze link of druk op de oranje button rechts bovenaan de homepage.

















