Vol verwachting met elkaar naar Oranje kijken.
Vol verwachting met elkaar naar Oranje kijken. Roziek Mohan

In Harderwijk werd er zaterdag tijdens Nederland - Turkije een Oranjefeestje gevierd aan de Kielmeen/Schippersmeen

8 juli 2024 om 12:00 Voetbal

HARDERWIJK Naar het duel tussen Nederland en Turkije keken zaterdagavond volgens Stichting KijkOnderzoek 6,3 miljoen liefhebbers. Ook in Harderwijk was het veelal een groen scherm wat de klok sloeg. Zo ook in de buurt Kielmeen-Schippersmeen.

Het is al een paar jaar een traditie dat de buurt Kielmeen-Schippersmeen samen voetbal kijkt als het Nederlands elftal op een eindtoernooi actief is. Ook tijdens het EK in Duitsland wordt er voor elke wedstrijd een tent opgezet en nemen de buurtbewoners hapjes en drankjes mee.

De wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Turkije gaf spanning, ontlading en opluchting. Het met elkaar kijken zorgt voor gezelligheid in de buurt, het brengt ook de echte oranjebeleving. Komende woensdag komt de equipe van bondscoach Ronald Koeman opnieuw in actie. Dan is Engeland om 21.00 uur de tegenstander in de halve finale. Dit duel wordt gespeeld in Dortmund.

Ook een Oranjefoto met de Harderwijker Courant te delen? Stuur deze dan naar harderwijkercourant@bdu.nl.

De spanning is van de gezichten af te lezen.
De buurt bij elkaar na de overwinning tegen Turkije.
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie