
In beeld: Harderwijk de straat op voor Gluren bij de Buren
1 juli 2024 om 11:29 EvenementenHARDERWIJK Op zondag 30 juni veranderden 37 tuinen in Harderwijk in buurttheaters verspreid over de gehele stad. Het was namelijk tijd voor Gluren bij de Buren.
Het amateurkunstfestival werd dit jaar in 29 gemeenten gehouden. Door heel Nederland waren er 4.200 optredens in 1.400 tuinen. Alle optredens duurden dertig minuten en vonden plaats tussen 13.00 uur en 18.00 uur. De optredens waren vrij toegankelijk en op basis van vrijwillige bijdrage.
Onder meer in Drielanden, Stadsweiden, De Rietmeen en Stadsdennen waren er acts te bewonderen. Zo trad de Harderwijkse band LateFlower, bestaande uit Lida, Leonie, Toon, Henk, Jan en Jaap, maakt rockmuziek voor de lazy afternoon.
Frea Kroese en Petra Lievense namen een kijkje en deelden hun foto’s met de Harderwijker Courant. Ook wat te delen? Mail naar harderwijkercourant@bdu.nl..





















