
Concert Girls on Fire in Theater Harderwijk: hilarische avond met vriendinnen
14 januari 2023 om 20:00 MuziekHARDERWIJK Antje Monteiro, Joanne Telesford en Hilke Bierman staan vrijdag 20 januari in Harderwijk met een feelgood theaterconcert gebaseerd op de voorstellingenreeks ‘Opvliegers’. Het vriendinnenconcert ‘Girls on Fire’ staat bol van bekende hits die élke vrouw kan meezingen zoals ‘I’m Every Woman’, ‘Respect’ en ‘Girls Just Wanna Have Fun’.
Antje Monteiro is voor de echte Opvliegersfans geen onbekende. Zij deed eerder mee met Opvliegers 1, 2 en 3. Daarnaast kent het grote publiek haar van haar rollen in ‘Mama Mia’ en ‘Aida’. Joanne Telesford kun je kennen van ‘The Lion King’ en ‘Come From Away’.
En dan de laatste, maar zeker niet de minste; Hilke Bierman. Hilke heeft ook in de hitmusical ‘Mama Mia’ op het podium gestaan. Daarnaast schitterde zij in ‘The Full Monty’ en ‘Heerlijk duurt het langst’. Deze dames bij elkaar zijn een gouden vondst.
HITS EN VERHALEN
De Opvliegers-reeks is al jaren een succes in theaterland. Vele van de shows zijn ook in Theater Harderwijk geweest.
Deze avond worden de hits afgewisseld met de zeer herkenbare, persoonlijke, ontroerende en hilarische verhalen van de dames. Want hoe 50 zijn deze vrouwen eigenlijk? Hoe houden deze carrière moeders het vol in ‘a men’s world’? Is het waar dat de altijd positieve Antje last heeft van moodswings? Wat maakt Joanne zo’n hippe oma en is het waar dat Hilke worstelt met haar corrigerend ondergoed? Nooit gaven deze drie dames zich zo bloot.
HILARISCHE AVOND
Thema’s als ouder worden, vriendschap, romantiek en natuurlijk de overgang en alle ongemakken die daarbij komen kijken staan deze avond centraal. Het is een hilarische avond uit met vriendinnen in Theater Harderwijk.
De Theaterkrant schreef over ‘Girls on Fire’: ,,In razende vaart wisselen ze hoogtepunten uit het pop- en musicalrepertoire plus enkele ballads af met persoonlijke verhalen over, jazeker, opvliegers, overgang, seks-als-je-ouder-wordt, de huid die omlaag zakt behalve het tandvlees, dat trekt juist omhoog. Of, zoals Bierman het met haar droogkomieke expressie zegt: ‘Vroeger had ik een wespetaille, nu heb ik hommelheupen.’ De dames prijzen zich desalniettemin gelukkig: ze hebben alle drie ‘een eigen man en een eigen lichaam’, wat wil je nog meer? Succes verzekerd met een cast en muzikale invulling als deze.”
‘Opvliegers: Girls on Fire’ is op vrijdag 20 januari te zien in Theater Harderwijk. Voor meer informatie en kaarten ga je naar theaterharderwijk.nl

















