Stadsbeiaardier Wim Ruitenbeek.
Stadsbeiaardier Wim Ruitenbeek. Stadsbeiaardier Wim Ruitenbeek

Carillon klinkt tijdens Walk of Peace in Harderwijk

14 september 2026 om 13:00 Muziek

HARDERWIJK Het carillon van Harderwijk klinkt zaterdag 19 september tijdens de Walk of Peace. Stadsbeiaardier Wim Ruitenbeek heeft speciaal voor deze middag een programma samengesteld dat volledig in het teken staat van vrede en verbinding. Vanaf 14.30 uur speelt hij verschillende bekende nummers op de beiaard.

Onder de muziek zijn bekende liederen die passen bij het thema van de vredesmars. Zo ontbreken nummers van The Beatles niet. Ook het bekende Als ik de baas zou zijn van het journaal van Kinderen voor Kinderen staat op het programma. Verschillende nummers zijn speciaal voor de beiaard gearrangeerd door stadsbeiaardier Ruitenbeek.

De Walk of Peace begint zaterdagmiddag na de officiële opening om 14.00 uur bij het Oude Stadhuis aan de Markt. De opening wordt verricht door burgemeester Jeroen Joon en John Groen, ambassadeur van Vrede Harderwijk. Vanaf het Oude Stadhuis wandelen de deelnemers naar het Hortuspark, waar de mars eindigt.

Wie niet in de gelegenheid is om mee te lopen, kan de Walk of Peace vanaf de luisterplaats bij Hotel Baars volgen. Vanaf het terras is het carillonconcert goed te beluisteren.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie