
Kunstenaars gezocht voor Kunst in de Etalage 2026
19 juni 2026 om 17:00 KunstHARDERWIJK Kunst in de Etalage vindt in september voor de derde keer plaats in de binnenstad van Harderwijk. Tijdens dit evenement exposeren lokale kunstenaars hun werk een maand lang in de etalages van deelnemende winkels.
Voor de editie van 2026 is de organisatie op zoek naar verkopende kunstenaars uit Harderwijk en de omliggende regio. Schilderkunst, fotografie, tekenkunst, beeldhouwkunst, glaskunst, textielkunst en andere kunstvormen zijn welkom. Deelname is kosteloos.
De enige voorwaarde is dat het werk gedurende de maand september volledig beschikbaar is voor expositie en online te bekijken of te koop is via bijvoorbeeld een website, social media of een kunstplatform.
Aanmelden kan tot en met 30 juni. Geïnteresseerde kunstenaars kunnen de aanmeldingslink en aanvullende informatie opvragen via info@kreawood.nl.
Na de aanmeldingsperiode worden alle inzendingen bekeken en wordt een gevarieerde kunstroute samengesteld. Kunstenaars ontvangen vervolgens bericht of er een plek beschikbaar is binnen de route.

















