Huifkartocht Staverden gaat langs authentieke lanen, historische gebouwen en het beekdal van de Hierdense beek.
Huifkartocht Staverden gaat langs authentieke lanen, historische gebouwen en het beekdal van de Hierdense beek. VVV Ermelo Buitenleven

Allerlaatste kans Staverdense Huifkartocht van de heer Overeem: rit langs authentieke lanen, historische gebouwen en Hierdense beek

25 september 2023 om 20:00 Activiteiten

STAVERDEN Op woensdag 27 september van 15.00 tot 16.00 uur is de allerlaatste mogelijkheid om mee te gaan met de huifkar van de heer Overeem.

Voor wie de natuur rondom Ermelo/Staverden op een ontspannen wijze wil verkennen, is de huifkartocht de uitgelezen kans. In een uur beleeft men de mooiste plekjes van Staverden. De rit gaat langs authentieke lanen, historische gebouwen en het beekdal van de Hierdense beek. De heer Overeem is geboren in Staverden en weet veel over de geschiedenis van Staverden te vertellen.

De prijs is per volwassene bedraagt 7 euro, kinderen tot en met 12 jaar betalen 3,50 euro. Vertrek vanaf boerderij ‘De Molen’ aan de Staverdenseweg 287. Opgeven bij VVV Ermelo, Stationsstraat 20, tel. 0341-552200.

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie