Afbeelding
Gilde Harderwijk

Ontdek de gewelven van de Grote Kerk met de Geweldige Gewelven rondleiding

4 april 2024 om 12:10 Overig

HARDERWIJK In de maanden mei en juni zullen op donderdagen van 19.30- 21.00 uur rondleidingen worden verzorgd door de gewelven van de Grote Kerk. De opbrengst is voor de laatste fase van het restaureren van de gewelfsschildering.

De Grote Kerk in Harderwijk is een zeer bekend monument in Harderwijk wat al vanaf de 14e eeuw een gezicht geeft aan Harderwijk. De Stichting Vrienden van de Grote Kerk zet zich in om het gebouw te laten zien en om te behouden voor de toekomst. Daar is veel geld voor nodig en daarom wordt een unieke rondleiding boven de gewelven van de Grote Kerk georganiseerd. Een unieke kans om het gebouw nu echt op een bijzondere manier te zien en u te verwonderen over hoe men heel vroeger al zo mooi kon bouwen.

Onder leiding van professionals kunnen per keer maximaal 10 personen deelnemen aan een rondleiding. De prijs voor de rondleiding is EUR 25,- per persoon. Vrienden van de Grote Kerk zijn de vaste sponsoren van het onderhoud en bij de rondleidingen hebben zij een streepje voor. Voor hen geldt een gereduceerde prijs van EUR 15,-. Op Hemelvaartsdag 9 mei is er geen rondleiding. 

De minimale leeftijd is 12 jaar en betreden is op eigen risico. Vanwege de vele trappen en de hoogte is deze activiteit minder geschikt voor mensen die moeilijk ter been zijn dan wel hoogtevrees hebben. Opgeven kan via: kostergrotekerk@gmail.com

Wilt u donateur worden en daarmee vriend van de Grote Kerk dan kunt u meer informatie vinden op de site www.vgkharderwijk.nl/donateur

Wordt u tijdens de rondleiding donateur? Dan geldt de “Vriendenprijs”

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie