Leif de Leeuw Band staat op zaterdag 1 juni in Estrado.
Leif de Leeuw Band staat op zaterdag 1 juni in Estrado. Ana Luiza Camargo

Leif de Leeuw Band met Sem Jansen naar Harderwijk

16 mei 2024 om 10:21 Muziek

HARDERWIJK De Leif de Leeuw Band, dé southern jamband van Europa, komt op zaterdag 1 juni naar Estrado in Harderwijk. Leif is acht keer op rij uitgeroepen tot beste blues-rock gitarist van de Benelux en Sem Jansen is winnaar van het tv-programma Hit the Road op SBS6.

Met zes man sterk bezorgen de mannen van de band een show met vlammende gitaarsolo’s, twee duellerende drummers en scheurende hammond sounds waarin improvisatie in sterk verhalende songs centraal staan. De band heeft in ruim tien jaar een internationale reputatie opgebouwd met tours door heel Europa, Amerika en China en heeft inmiddels al zes albums op zijn naam staan.

IMPROVISATIE

In elke song wordt ruimte gemaakt voor improvisatie waardoor geen enkele show van de band hetzelfde is. De sound is een fijne mengelmoes van rock, blues, americana, country en southern rock met oprechte teksten en een lekker seventies tintje.

LIVE

Na een turbulente periode met een pandemie, een derde Allman Brothers tour en de ‘Who The F*ck is Britt’ tour met Sem Jansen is het dan nu weer tijd voor een vette Leif de Leeuw-bandplaat. Ter inspiratie luisterde de Leif de Leeuw-band naar Amerikaanse bands als Gov’t Mule, The Allman Brothers Band, Blackberry Smoke, Chris Stapleton en The Wood Brothers. De groep ging op zoek naar het perfecte huwelijk tussen goede songs en avontuurlijke improvisaties die juist live goed tot hun recht komen.

Voor de liefhebbers van Allman Brothers Band, DeWolff, Tedeschi Trucks Band, Little Feat, Warren Haynes, Gov’t Mule en Derek and the Dominos is het een ‘must’ om het optreden van de Leif de Leeuw Band te zien en dat kan nu gewoon in Harderwijk. Ga voor tickets en meer informatie naar www.estrado.nl.

VOORVERKOOP

Leif de Leeuw Band treedt op zaterdag 1 juni 2024 op in Poppodium Estrada in Harderwijk. In de voorverkoop kost een ticket slechts 17,50 euro. Op de avond zelf is er ook aan de deur kaartverkoop voor de prijs van twintig euro. Het optreden vat Leif de Leeuw Band met Sem Jansen vangt om 20.30 uur.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie