
Vijftal inzendingen zomerfotowedstrijd Harderwijker Courant: ree in Staverden, Zwitserland is populair en zeven maanden oude pup
30 augustus 2025 om 14:00 MensenHARDERWIJK De zomervakantie is bijna ten einde, maar de inzendingen voor de zomerfotowedstrijd van de Harderwijker Courant blijven binnenstromen. En blijf dat vooral doen in de laatste week, want er zijn mooie prijzen te winnen!
![]()
Wim de Bruin zag een ree in Staverden.
![]()
Marlous de Haan deed Zwitserland aan. ,,Prachtig Zwitsers landschap. Deze foto is gemaakt toen we met een stepje de berg afdaalden vanaf de eerste kabelbaanhalte bij Grindelwald First.”
![]()
Jaap van der Meer sloot zijn vakantie traditioneel af in Engeland.
![]()
Marion Arends genoot van de Zwitserse natuur. ,,Hier zit ik, in stilte, midden in de prachtige, pure natuur van de Zwitserse Alpen. Met boven mij de Rosenlaui-gletsjer en voor mij woest stromend smeltwater....Dankbaar voor dit moment.”
![]()
Jelle van der Glind had zijn zeven maanden oude pup Pim meegenomen op vakantie.
![]()





















