,,Een ongeplande maar ongedwongen droogvalling op de plaat voor Vlieland zorgde voor een fantastische zonsondergang.
,,Een ongeplande maar ongedwongen droogvalling op de plaat voor Vlieland zorgde voor een fantastische zonsondergang." Jeroen Kleen

Inzendingen zomerfotowedstrijd Harderwijker Courant: zonsondergang op Vlieland, legio Grutto’s en een stilzittende kat

29 juli 2025 om 17:00 Mensen

HARDERWIJK De zomervakantie is in volle gang en de inzendingen voor de zomerfotowedstrijd van de Harderwijker Courant blijven binnenstromen. En blijf dat vooral doen, want er zijn mooie prijzen te winnen!

Dick Rustenburg heeft ook gelezen dat de grutto steeds minder voorkomt in delen van Nederland. Maar hij kwam een behoorlijk aantal tegen bij het gemaal van Putten.

De kat van Anneke Borkent blijkt heel goed stil te kunnen zitten. ,,Kat Mekkie op het hoofd van boze kabouter. Gemaakt in onze tuin in Harderwijk.”

Jeroen Kleen was op Vlieland en legde daar de zonsondergang vast. ,,Een ongeplande maar ongedwongen droogvalling op de plaat voor Vlieland zorgde voor een fantastische zonsondergang.”

Zomerfotowedstrijd-2025--de-Harderwijker-Courant-zoekt-de-ultieme-zomerfoto---doe-mee-en-maak-kans-op-geweldige-prijzen
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie