Twee deelnemers werken met veel plezier aan hun muziek.
Twee deelnemers werken met veel plezier aan hun muziek. Foto Popschool Harderwijk

Donatie maakt het voor bewoners ’s Heerenloo mogelijk om muziek te maken bij Popschool Harderwijk

20 februari 2026 om 13:00 Maatschappelijk

HARDERWIJK Popschool Harderwijk heeft een bijdrage van 15.000.- euro ontvangen vanuit het programma ‘Klein Geluk’ van vermogensfonds FNO Zorg Voor Kansen. Het bedrag wordt ingezet voor het project ‘Muziekmakers ’s Heerenloo’.

Dit project ondersteunt volwassenen met een verstandelijke beperking in hun muzikale ontwikkeling. Elke dinsdagochtend kunnen de muzikanten bijna niet wachten om aan de slag te gaan. Ze worden hierbij begeleid door coaches van de Popschool. Het maken van muziek is niet alleen heel leuk. De deelnemers werken zo ook aan hun eigen talentontwikkeling, sociale interactie en maatschappelijke deelname. 

De Popschool faciliteert de oefenruimtes en opnamestudio, biedt begeleiding en verzorgt gezamenlijke muzikale activiteiten. Een van de doelen is om uiteindelijk zelf een nummer uit te gaan brengen. De bijdrage maakt het mogelijk om hun muzikale dromen structureel te realiseren en de deelnemers actief te laten meedoen in de samenleving.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie