
Speculaas, pepernoten en ander sinterklaasgebak voor het goede doel
18 oktober 2025 om 12:00 MaatschappelijkERMELO Stichting Bliss to Shine is er voor thuiswonende kinderen in gezinnen die te maken hebben met kanker. Bliss to Shine vervult wensen en creëert herinneringen voor het leven. Onbetaalbaar, zo weten ze al uit ervaring. Om wensen en dromen te kunnen realiseren is echter veel geld nodig. Daarom organiseren zij elk jaar een eindejaar actie.
Tijdens de actieperiode verkoopt Bliss to Shine speculaaspoppen en chocoladeletters. Van elke verkochte pop en letter gaat een bedrag naar Bliss to Shine. Daarmee kunnen ze veel wensen vervullen.
Bestellen gaat overigens heel makkelijk via het bestelformulier op de website van Bliss to Shine. In Ermelo bevindt zich ook een afhaallocatie in Ermelo. Selecteer bij je bestelling de afhaallocatie. Zodra de bestelling klaarstaat, komt er een bericht om hem af te halen.










