Kunstenaar Aalt Hijmissen poseert met zijn Cruijff shirt en Frank Rijkaard.
Kunstenaar Aalt Hijmissen poseert met zijn Cruijff shirt en Frank Rijkaard. Aalt Hijmissen

Lezing kunstenaar Aalt Hijmissen in Odensehuis in Harderwijk

14 oktober 2026 om 14:00 Kunst

HARDERWIJK Kunstenaar Aalt Hijmissen is vrijdag 30 oktober te gast in het Odensehuis Harderwijk. Hij neemt bezoekers mee in zijn wereld van houtsnijwerk, schilderkunst en de verhalen achter zijn bijzondere werken.

Aalt is kunstenaar in hart en nieren. Hij maakt houtsnijwerken en is daarnaast al enige tijd actief als schilder. Tijdens zijn lezing vertelt hij over zijn passie, zijn inspiratie en de weg die hij als kunstenaar heeft afgelegd. Natuurlijk laat hij ook zien wat hij maakt en vertelt hij over de verhalen en ideeën achter zijn werken.

Zijn werk is heel divers. Van gedetailleerde houtsnijwerken tot schilderijen: steeds staat zijn liefde voor het maken en creëren centraal. Een mooi voorbeeld is het bijzondere houten voetbalshirt van Johan Cruijff, waarmee hij laat zien hoeveel detail en vakmanschap er in zijn werk zit.

De lezing vindt plaats op vrijdag 30 oktober van 10.30 uur tot 11.30 uur in het Odensehuis Harderwijk aan het Albert Verweyplein 30. De inloop is vanaf 10.00 uur. Een eigen bijdrage is welkom, maar niet verplicht.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie