
Expositie van overleden juf Truus Riemens te zien in Catharinakapel in Harderwijk
8 januari 2025 om 14:50 KunstHARDERWIJK Periodiek is er in de Catharinakapel het werk van een regionale kunstenaar gratis te bekijken. Vanaf heden kan iedereen de expositie van Truus Riemens bewonderen.
Truus Riemens stond in Harderwijk beter bekend als ‘Juf Truus’. Truus heeft lang in Harderwijk gewoond en vele jaren op diverse scholen kinderen begeleid. Truus hield van kinderen en wilde ze helpen het beste uit zichzelf te halen.
Eind 2022 ging Riemens met pensioen, zij bleef echter nog wel bij SustVarius Begeleiding werken. Kort na haar pensionering, in april 2023, werd Truus plotseling heel ziek. Dapper en vol goede moed onderging ze nog vele behandelingen in het UMC Utrecht.
OVERLEDEN
Riemens is op 24 januari 2024 overleden. Toen Truus wist dat ze niet meer beter zou worden, sprak ze de wens uit dat haar schilderijen verkocht zouden worden en dat de opbrengst naar de stichting STOPhersentumoren.nl moest gaan. De opbrengst van de verkoop van haar schilderijen zal, geheel naar de wens van ‘Juf Truus’, aan deze stichting worden gedoneerd ten bate van wetenschappelijk onderzoek door specialisten in het UMC-ziekenhuis in Utrecht.
Kijk voor de actuele openingstijden van de expositie van Truus Riemens op www.catharinakapel.nl.
















