Woelwaters Heren 1 boekten hun vierde overwinning dit seizoen en waren te sterk voor Nunspeet H2: 14-4. Eigen foto
Woelwaters Heren 1 boekten hun vierde overwinning dit seizoen en waren te sterk voor Nunspeet H2: 14-4. Eigen foto

Weer winst Woelwaters

7 november 2017 om 11:44 Sport

Harderwijk - Woelwaters Heren 1 boekten hun vierde overwinning dit seizoen en waren te sterk voor Nunspeet H2: 14-4.

Beide teams gingen rustig en verkennend van start. In de 5e minuut kreeg Nils Rappol van De Woelwaters een vrije worp. Met een diepe pass en een doortikbal van Ruben Foppen was het eerste doelpunt een feit. Periode twee was spannend: Een doelpunt door een afstandsschot van Nunspeet, doelpunten van Ruben Foppen en Martijn Dame, maar ook uitsluitingen en gemiste kansen aan beide kanten. Aan het einde van deze periode ontstond een hoop commotie over een vrije worp die genomen werd door de keeper van Nunspeet. Hij wachtte secondenlang en gooide niet vanaf de plaats waar de overtreding werd begaan. Hij scoorde. Protest van De Woelwaters mocht niet baten, het doelpunt werd geteld: 4-3.

De Woelwaters legde zich neer bij de beslissing van de scheidsrechters en vervolgde de wedstrijd voortvarend. Na een overtreding door Nunspeet, passte Rob Sluiter de bal op Ruben Foppen: 5-3. Daarna ging het snel, Nunspeet ging meer fouten maken en De Woelwaters ging onverstoorbaar door met scoren. Aan het einde van de derde periode was de stand 9-3.

Nunspeet scoorde aan het begin van periode vier, maar speelde daarna vooral tegen zichzelf. Een doelpunt in eigen doel en zelfs een ‘twee man meer situatie’ wisten ze niet te verzilveren. Michiel Dijkens, Ruben Foppen en Martijn Dame brachten de score op 14-4. Een overtuigende winst van De Woelwaters.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie