
Wolderwijd/DYZLE revancheert zich overtuigend tegen Atlantis
19 mei 2025 om 13:00 KorfbalZEEWOLDE Met een overtuigende teamprestatie heeft Wolderwijd/DYZLE 1 zaterdag 17 mei de return tegen Atlantis 1 uit Mijdrecht met 14-10 gewonnen. De Zeewoldenaren lieten vanaf het eerste fluitsignaal zien dat ze uit waren op revanche, na de eerdere nederlaag tegen Atlantis. Dit keer hielden ze de touwtjes stevig in handen en gaven de voorsprong geen moment uit handen.
De openingsfase was spannend en beide ploegen hielden elkaar in evenwicht. Na een kwartier stond het 4-4, wat de intensiteit van de wedstrijd onderstreepte. Toch was het Wolderwijd/DYZLE dat als eerste een gaatje wist te slaan. Dankzij een benutte strafworp van Demi Buijsman kwam de thuisploeg op 6-4. Met scherpte en overtuiging werd de voorsprong verder uitgebouwd naar 7-5 en uiteindelijk een comfortabele 9-6 ruststand.
Na de pauze kwam de teamspirit van Wolderwijd/DYZLE pas echt tot uiting. De ploeg bleef geconcentreerd en effectief spelen, met onder andere Lotte Engelsman die haar stempel op de wedstrijd drukte. Binnen enkele minuten na rust stond het 11-6 en leek de wedstrijd beslist. Atlantis probeerde nog terug te komen tot 11-8, maar het verschil van vier doelpunten bleef in stand. Op zes minuten voor tijd gooide Rick Bultman met zijn goal de wedstrijd definitief in het slot: 13-9. Hoewel Atlantis nog één keer scoorde, kwam de overwinning van Wolderwijd/DYZLE geen moment meer in gevaar.
De terechte winnaar hield de punten vakkundig in Zeewolde en liet zien dat het team in staat is om onder druk te presteren. De overtuiging en effectiviteit waarmee Wolderwijd/DYZLE speelde, belooft veel voor het vervolg van de competitie. Volgende week wacht een cruciale thuiswedstrijd tegen Rapid uit Haarlem.
















