
‘Probeer een workshop bij Cultuurkust!’
20 oktober 2017 om 16:00 CultuurHARDERWIJK - “Mensen kunnen meer dan ze denken!” Aan het woord is Bas Grömmel, coördinator cursussen bij Cultuurkust, die in zijn functie al veel cursisten ontmoet heeft.
“Het leuke van ons vak is dat je mensen die een cursus bij ons volgen zit groeien. Vaak durven ze in eerste instantie niet mee te doen of denken ze dat je al talent moet hebben voordat je begint, maar dat is helemaal niet nodig. Wij zijn er juist voor mensen die eens iets creatiefs willen doen en uit willen proberen of fotografie, musical of schilderen iets voor hen is. Onze workshop-dagen zijn daar uitermate geschikt voor! In een ochtend of middag kan je ontdekken of een bepaalde kunstdiscipline je ligt of niet”.
“Zaterdag 4 november hebben we weer zo’n workshop-dag bij Cultuurkust. Met dit keer Glasfusing, Keramiek Decoreren, Portretfotografie, Musical Fame en Schilderen/tekenen Naaktmodel op het programma. Het is altijd weer bijzonder om te zien hoe de deelnemers in een korte tijd tot een resultaat komen. En het is nog gezellig ook!” “Onze workshops zijn ideaal voor iedereen die zin heeft om een leuke ochtend of middag creatief bezig te zijn en eens uit wil proberen of een bepaalde kunstdiscipline iets voor hem of haar is.”
Cultuurkust is te vinden aan Klooster 4, Harderwijk.
Opgeven kan tot 25 oktober. Voor info en inschrijven: www.cultuurkust.nl/cursussen.











