Viering Koningsspelen op Sportpark Parkweg

16 april 2024 om 14:01 Overig

HARDERWIJK  Ruim 2.200 kinderen uit groepen 5 tot en met 8 van 23 basisscholen in de gemeente Harderwijk doen mee met de Koningspelen. Dit jaar is het thema Ontdek!

Het programma op 26 april is verdeeld in twee delen: een ochtendprogramma voor de groepen 5 en 6 en een middagprogramma voor groepen 7 en 8. Wethouder Sport, Marcel Companjen, zal het ochtendprogramma om 11.45 uur afsluiten en om 12.45 uur het middagprogramma openen. Het complete programma en meer informatie vindt u op www.gaharderwijk.nl/koningsspelen.

Samenwerkende organisaties

GA! Harderwijk organiseert in opdracht van gemeente Harderwijk de Koningsspelen, met ondersteuning van diverse partijen uit Harderwijk en studenten van Landstede Sport & Bewegen Harderwijk. We maken er dit jaar weer een mooi, sportief feest van.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie