Zendingskerk
Zendingskerk Kelly van der Dussen

Bachensemble geeft concert in Zendingskerk Ermelo

21 september 2025 om 15:00 Muziek

ERMELO Er klinkt op zaterdag 27 september muziek van Johann Sebastian Bach in de Zendingskerk. Het Bachensemble voert die middag verschillende koralen uit, onder leiding van dirigent Eric-Jan van de Hel.

Het ensemble bestaat uit Adriaan Versluis (hoorn), Helmer Kerkhoff (euphonium), Jan Hein van Burken (bas), Greet Kerkhoff (trombone), Leendert van Bloos (trombone) en Hilda Versluis (trompet).

Bachs koralen zijn korte maar krachtige werken, oorspronkelijk geschreven voor de kerk. Met hun heldere melodieën en rijke klank brengen de musici ze in een bijzondere bezetting tot leven.

Het concert begint om 15.00 uur, maar de deuren van de Zendingskerk (Harderwijkerweg 10) gaan al om 14.30 uur open. De toegang is gratis.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie