
Jaarlijkse voetbaltoernooi van Philadelphia bij vv Hierden voor cliënten met verstandelijke beperking
9 mei 2023 om 17:00 ActiviteitenHIERDEN Philadelphia en de Stichting Vrienden van Philadelphia houden in samenwerking met de voetbalvereniging Hierden op zaterdag 3 juni het jaarlijkse voetbaltoernooi voor haar cliënten met een verstandelijke beperking.
Enkele honderden voetballers, samengebracht in ruim 25 teams, spelen diverse wedstrijden tegen elkaar en gaan op deze dag de sportieve strijd om de beker aan.
Op deze dag zorgt Marco de Hollander ‘de vrolijkste volkszanger van Nederland’ voor de muzikale opluistering van het evenement. Het belooft een gezellige en sportieve dag te worden voor zowel deelnemers als supporters.
Belangstellenden zijn welkom om aan te komen moedigen. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur op Sportpark Mheenzicht aan de Dorpshuisweg 9a in Hierden. Het fluitsignaal voor de start van de finale klinkt om 15.30 uur.














