
Kleurrijke visserijdag in Zeebuurt Harderwijk
18 september 2024 om 18:51 Activiteiten Deel je nieuwsDe Zeebuurt in Harderwijk staat op zaterdag 28 september, Nationale Burendag, in het teken van het Harderwijkse visserijverleden. Rondom kerkgebouw De Zaaier hebben van 11.00 tot 16.00 uur allerlei activiteiten plaats voor jong en oud.
Zo zal de groep “Levende Historie Harderwijk” aanwezig zijn. Ook zijn er oud-Hollandse spellen en diverse hapjes, waaronder haring en internationale lekkernijen. Voor de kinderen zijn er onder andere een springkussen, een ballonblazer en een kleedjesmarkt, waar kinderen hun spullen kunnen verkopen. Ook de Aalzangers zullen aanwezig zijn.
De dag wordt georganiseerd door De Zaaier, het Wijkplatform Zeebuurt, Levende Historie Harderwijk en de gemeente Harderwijk. Het thema visserij is gekozen omdat de Zeebuurt vanouds de wijk is waar de vissers van de Zuiderzee woonden en hun families hier vaak nog wonen. Er wordt ook een link gelegd naar de 21e eeuw en een thema zoals integratie. Iedereen is van harte welkom op het kleurrijke festival in de Zeebuurt,

















