
Brandweer druk met stormschades
31 januari 2022 om 12:11 OverigHARDERWIJK Storm Corrie zorgde maandag ook in Harderwijk voor de nodige overlast. De brandweer kreeg meldingen van meerdere incidenten.
Op de Bazuindreef was een tuintafel van een balkon gewaaid. De tafel bleef hangen aan de buitenzijde van het balkon. De glasplaat van de tafel kwam op straat terecht. De brandweer heeft met de hoogwerker gecontroleerd of er niet meer zaken los hingen bij het dak van het pand.
Een boom dicht bij woningen op de Herman de Manstraat stond door de harde wind op omvallen. De brandweer heeft de takken van de boom vakkundig verwijderd en in stukken gezaagd.
Op de Korhoenlaan hingen meerdere takken los bij een paar bomen. Aangezien dit een gevaarlijke situatie kon opleveren voor het verkeer op de weg werd de straat enige tijd afgesloten. Met de hoogwerker heeft de brandweer de takken weggehaald.

















