Afbeelding
© Tim van Donkersgoed

Auto op Ceintuurbaan in Harderwijk klem tussen boom en bestelbus, automobilist zwaargewond naar ziekenhuis

13 september 2023 om 18:48 Ongeval

HARDERWIJK Woensdagmiddag iets na 16.00 uur heeft er een ernstig ongeval plaatsgevonden tussen een bestelbus en een personenauto op de Ceintuurbaan in Harderwijk.

De bestuurster van de personenauto, een 52-jarige vrouw uit Putten, kwam bekneld te zitten tussen de bedrijfswagen van de 20-jarige Harderwijkse bestuurder en een boom. De brandweer kwam ter plaatse om de bestuurster, die zwaargewond raakte bij het ongeval, te bevrijden. Ook was er een traumahelikopter opgeroepen. Het slachtoffer is uiteindelijk onder begeleiding van de trauma-arts per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.

Vermoedelijk is het ongeval ontstaan nadat één van de voertuigen in de slip raakte toen deze in de berm terecht kwam. Beide voertuigen raakten zwaar beschadigd en de weg is urenlang afgesloten geweest voor politie-onderzoek.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie