Logo harderwijkercourant.nl


Foto: Simone Ouwerkerk

Geslaagden 2018 Christelijk College Nassau-Veluwe, Harderwijk

HAVO

Barneveld: Anouk Ooms

Biddinghuizen: Marijke Vroegh, Henrike van de Vliert en Aimee van Zadelhoff

Dronten: Naomi Buma en Marente van Wijk

Ermelo: Lisa Ligtermoet, Lisa Linker, Ian Pikaar, Jadey Slagtand, Roy van Maren, Daan Foppen, Kelvin van der Windt en Daan Termaat

Harderwijk: Bo Aartsen, Lida Do, Isolde Grevink, Sárika de Groot, Iriana Grotenhuis, Ymke Kadijk, Louke Mijnans, Nikita Molinger, Jeroen Paape, Robin Prast, Jolijn Temminck, Lieke van der Vegt, Amber Wildvank, Jesse le Comte, Jorden Dekkers, Wolter Gruppen, Sander Kampman, Sarah Khalay, Marieke Kooijman, Rick Molenberg, Auke Ritmeester, Max Smits, Thomas Spoelstra, Hugo Wever, Liam van Bart, Lise van den Berg, Celie Thijs, Duruca Zümrüt-Nur, Iris Hoeve, Eva Hoogland, Thom Kolstee, Anne Mazier, Laurens Nikolopoulos, Richelle Plakke, Laura Reinink, Daan Rijnberk, Mart Scholten, Gerianne Verboom, Firas Al Wandawi, Ruben Dekker, Chris de Groot, Floor van Loenen, Martijn Lokhorst, Jennifer Monteiro Fortes, Susanne Spaans, Niek van Weeghel, Jeroen Willemse

Hierden: Sophie van der Velden en Jackie van Dijk

Hulshorst: Jorden van Ramshorst

Lelystad: Tejo van der Eijk

Nunspeet: Julian Blokpoel, Lisa Bruggeman, Jan Hagenbeek, Iris Hartevelt, Karim Mulder, Sam van der Weide, Chimène Lunenborg, Jelle Opmeer en Sander Zoet

Putten: Dorothée van Hemel

Zeewolde: Chanella Hodzic, Xiong Vosslamber, Lara de Greef, Stijn Mulder, Jesper Pouw, Caspar van der Vliet, Emma Stam, Delano Vrachtdoender en Jesse Tamse

ATHENEUM

Biddinghuizen: Justin den Harder, Ruben den Harder, Jesse Langebeeke en Berdien van der Vliet

Dronten: Wies Twisk

Ermelo: Malou de Boer, Peijo Hulzebos, Anne-Marijn Muis, Pieter van der Priem, Judith Weerheim, Céline van der Weijden en Isabel van Winkoop

Harderwijk: Sterre van 't Ent, Lisanne Goosensen, Hessel van der Linden, Marc Beers, Patrick uit de Bosch, Aylin Boy, Pieter Bruinink, Sebastian Hop, Rosalie Kas, Sil Nieuwenhuis, Charley van Renselaar, Bram van Veenhuisen, Femke Voorwinden, Damian Warner, Sally den Besten, Renske Bos, Abby van der Hoeven, Evert Jan ten Hove, Sam Veen, Timo Verbeek, Frouke van Will, Wopke Zandman, Maarten Beelen, Larissa Dekker, Björn Hamstra, Bram van Heusden, Jelle ten Hove, Danny Luu en Sjoerd van der Meer

Hierden: Amber van Panhuis en Paris Morssinkhof

Nijkerk: Stijn Heijnekamp

Nunspeet: Vince Docter

Putten: Nick Drost

Vierhouten: Anne Rutgers en Jurriën Engberts

Zeewolde: Karlijn van Esch, Elise Meijer, Ramon de Vos, Edwin Geling, Gerko de Vente en Joshua Erbé

GYMNASIUM

Ermelo: Aimy de Brouwer, Gerralt Vliek, Jochem van Domselaar, Lucia Kalkman en Emma Koenders

Harderwijk: Mila Brandsen, Jasmijn Hobbel, Minke Douma, Karst van Eeden, Maaike Leeuwangh, Job Schuil, Sanne Wiekard, Rosanne van der Wijst, Vanessa Berrenchina, Wouter van Hoof en Luuk Renden

Lelystad: Madelief Kanbier

Nijkerk: Pelle van de Bor

Nunspeet: Noa Weijers

Putten: Nikki Verhoef en Kari Luijt

Zeewolde: Jasper Schans, Silke Franken, Suzanne van Huizen, Fiona Rienstra en Rachel van de Vliert

Meer berichten

Shopbox